M@D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için)

3 posters

Hangi reklamı beğendiniz?

"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_lcap13%"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_lcap50%"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_rcap 50% 
[ 4 ]
"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_lcap13%"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_lcap24%"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Vote_rcap 24% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 8

"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Empty "Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için)

Mesaj tarafından Ahmet SARP Çarş. Kas. 25, 2009 4:58 pm

Merhaba,

Son toplantımızda Peyman'ın Çitliyo markasının hangi reklamının koyulacağına karar verememiştik. 3 adet reklam var diyorduk ancak 4 taneymiş. Bir tanesini seçmek için http://www.citliyo.com.tr adresinden "ÇitTV"ye girip 4 reklamı izleyip oylayalım lütfen. İstediğiniz kadar reklama oy verebilirsiniz yine. Oylamayı 1 Aralık 2009 Pazartesi akşamı bitirelim. Bir de ben "Ada" reklamını gördüm sadece TVde, acaba diğer reklamları da gördük mü hiç onları da yazarsak güzel olur "Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Icon_smile

Ahmet
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Bölüm/Sınıf : İşletme/4

Character sheet
ÖZAX: 25

"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Empty Geri: "Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için)

Mesaj tarafından Nilüfer Çarş. Kas. 25, 2009 5:37 pm

"Ben Senin Babanım" reklamını görmüştüm ben de. Diğerlerini görmedim Neutral
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Bölüm/Sınıf : işletme 2

Character sheet

"Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için) Empty Geri: "Peyman - Çitliyo" Reklamları Oylama Anketi (Sadece MadAwards üyeleri için)

Mesaj tarafından Masum Aydın Çarş. Kas. 25, 2009 8:55 pm

hepsi yayınlandı tv'de ama ben en çok mağrur genci sevmiştim Smile
Masum Aydın
Masum Aydın
Başkan
Başkan

Bölüm/Sınıf : Management 2

Character sheet

Mesaj tarafından Masum Aydın Perş. Ara. 03, 2009 2:14 pm

sorgu mu? o ne yaa. ben onu bilmiyorum :s
Masum Aydın
Masum Aydın
Başkan
Başkan

Bölüm/Sınıf : Management 2

Character sheet

- Similar topics