M@D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında

+10
Asli
recep
Masum Aydın
Aybars Furkan
hande
aipek
ecee
Seray
Nilüfer
Ahmet SARP
14 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Empty Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında

Mesaj tarafından Ahmet SARP Salı Mart 02, 2010 12:38 am

Merhaba arkadaşlar,

Ödül törenimizi renklendirmesini istediğimiz bir kişi de bu sene ödül alacak olan reklam filmlerinde oynayan yıldızlardan birisi. Seçeneklerimiz şu şekilde:

1) Cem Yılmaz (TT Wiro)
2) Ozan Güven (Avea Jet)
3) Melis Birkan (Avea Jet)
4) Memet Ali Alabora (İş Bankası - Bankamatik)
5) BKM Mutfak Oyuncuları (Nescafe) (en azından 1isini getirsek bile güzel olabilir)
6) BKM Mutfak'tan Ersin Korkut (Peyman Çitliyo)

MadAwards üyelerimizden İpek Aksakal bir süredir Ozan Güven ile iletişime geçmeye ve törenimize davet etmekle meşgul ancak Ozan Güven sonuçta Canım Ailem dizisinin çekimleriyle meşgul olduğu için getirme ihtimalimiz zor gibi. Bunun yanı sıra Cem Yılmaz'ın da gelme ihtimali düşük elbette.

BKM Mutfak oyuncuları da benzer şekillerde haftalık çekimlere katılıyorlar ancak yine de en azından birkaçının hiç gelmeme ihtimalleri yok değil.

Bunun yanısıra ise Memet Ali Alabora, ve ondan sonra ise Melis Birkan en güçlü adaylar. Melis Birkan'dan o kadar emin değilim ama bildiğim kadarıyla M. Ali Alabora'nın şu sıralar bir çekimi yok ve dolayısıyla gelme olasılığı diğerlerine oranla yüksek.

Sizlere sormak istediğim şu:
Acaba aramızda bu ünlülerden birisini (eş dost akraba olarak) tanıyan, bu ünlüleri tanıyan bir yakını olan, bu ünlülerin menajerlerini tanıyan, veya ailesinden birisi prodüksiyon / menajerlik / cast ajansı gibi şirketlerde çalışan ve bu kişilerin veya menajerlerinin telefonlarına ulaşabilecek olan birisi var mı? Smile

Ahmet
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Bölüm/Sınıf : İşletme/4

Character sheet
ÖZAX: 25

Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Empty Geri: Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında

Mesaj tarafından Nilüfer Salı Mart 02, 2010 12:43 am

melis birkan da bir dizide oynuyor.

alabora gelebilir bence de, hem söyleşi yapmak istiyorsak onun için de iyi bir fırsat olur, şu aralar söyleyecek bi çok şeyi vardır eminim ki =) ayrıca kaprisli bi adam değil bildiğim kadarıyla. finans kategorisi benimdi, ben iş bankasına sorup ulaşmak için yardım isteyebilirim.
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Bölüm/Sınıf : işletme 2

Character sheet

Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Empty Geri: Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında

Mesaj tarafından Ahmet SARP Salı Mart 02, 2010 12:54 am

Nilüfer demiş ki:melis birkan da bir dizide oynuyor.

alabora gelebilir bence de, hem söyleşi yapmak istiyorsak onun için de iyi bir fırsat olur, şu aralar söyleyecek bi çok şeyi vardır eminim ki =) ayrıca kaprisli bi adam değil bildiğim kadarıyla. finans kategorisi benimdi, ben iş bankasına sorup ulaşmak için yardım isteyebilirim.

Nilüfer o halde şöyle yapalım. Bugün sana toplantıda da demiştim, bu gece içerisinde "finalist adaylara nasıl haber verilecek?" tarzı bir başlık açacaktım, ve ona göre adaylarla görüşecektik ya; işte sen o görüşme sırasında bu hususu da onlara bildirirsen sevinirim Smile Muhtemelen İş Bankası yetkilileri de seni reklam ajansına yönlendirecektir. Bu nedenle reklam ajansını ararken İş Bankası yetkilisini referans olarak söylemeyi unutma, hatta gerekirse yetkinin önce ajansa haber vermesini rica et ki ajans da sana güvensin Smile
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Nilüfer Salı Mart 02, 2010 12:58 am

tamamdır, yarın -muhtemelen- arayıp halletmeye çalışırım Smile
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Ahmet SARP Salı Mart 02, 2010 1:00 am

Nilüfer demiş ki:tamamdır, yarın -muhtemelen- arayıp halletmeye çalışırım Smile

Valla gerçekten zamana karşı yarıştığımız için ne kadar erken olursa o kadar iyi. Umarım yarın halletmeye çalışırsın Smile Şimdiden kolay gelsin dilerim Smile

-------

Arkadaşlar bu arada yine de M. Ali Alabora'yı direk tanıyanımız vb. varsa lütfen ses etsin Smile
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Nilüfer Salı Mart 02, 2010 1:02 am

kontor sorunları yaşıyorum, bu nedenle -muhtemelen- dedim:) umarım yarına kadar bu sorun çözülmüş olur, böylece ben de iletişim özgürlüğüme kavuşmuş olurum Smile
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Seray Salı Mart 02, 2010 1:20 am

Arkadaşlar bu tip uzun sürebilecek görüşmeleri Öğrenci Konseyinden ücretsiz yapma hakkımız var, unutmayalım. Kontör harcamayın bunlar için, kontör dayanmaz zaten :/
Seray
Seray
Eski Başkan (deneyimli admin)

Bölüm/Sınıf : İşletme/ Sonunda son sınıf!

http://inflack.blogspot.com

Mesaj tarafından Ahmet SARP Salı Mart 02, 2010 1:24 am

Ben de onu diyecektim. Zaten Masum tüm gün olmak üzere ben ve Seray da vaktimizin büyük bir bölümünü konseyde harcayacağız yarın. Görüşme yapmak istersen bekleriz Smile
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Nilüfer Salı Mart 02, 2010 1:44 am

hadi ya iyiymiş o, oradan yapayım o zaman
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından ecee Salı Mart 02, 2010 4:01 pm

Mehmet ali alabora bir akrabamızın yiğeni yardımcı olabilirim Smile
ecee
ecee
MADawards
MADawards

Bölüm/Sınıf : İktisat/3

Mesaj tarafından Seray Salı Mart 02, 2010 4:48 pm

ecee demiş ki:Mehmet ali alabora bir akrabamızın yiğeni yardımcı olabilirim Smile
Love you!!!
Seray
Seray

Bölüm/Sınıf : İşletme/ Sonunda son sınıf!

http://inflack.blogspot.com

Mesaj tarafından Ahmet SARP Salı Mart 02, 2010 6:12 pm

Ece bu çok güzel bir haber Smile
Acaba kendisiyle bugün veya en geç yarın içerisinde iletişime geçme, ya da en azından bize iletişim bilgilerini verme şansın var mı?
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından aipek Çarş. Mart 03, 2010 3:04 am

en en en son çare olarak twitter'a alabora için de başvurabilirmişiz meğersem.
http://twitter.com/memetalialabora gerçek hesap. kanıtlayabilirim. Smile

bu arada kendileri şu etkinlikle meşgul sanırım şu sıralar. http://www.biletix.com/event.htm?id=LTG01
aipek
aipek
MADart
MADart

Bölüm/Sınıf : PSYC 3

Character sheet

Mesaj tarafından Ahmet SARP Çarş. Mart 03, 2010 9:49 am

aipek demiş ki:en en en son çare olarak twitter'a alabora için de başvurabilirmişiz meğersem.
http://twitter.com/memetalialabora gerçek hesap. kanıtlayabilirim. Smile

bu arada kendileri şu etkinlikle meşgul sanırım şu sıralar. http://www.biletix.com/event.htm?id=LTG01

Twitter'ın kötü yanı malesef ünlüler kendilerine özel mesaj yollanması özelliğini kapatıyorlar :/
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından aipek Çarş. Mart 03, 2010 10:10 am

özel mesaj yollamak için karşılıklı takip gerekiyor diye bilirdim ben. ama emin olmaya da bilirim.
aipek
aipek
MADart
MADart

Character sheet

Mesaj tarafından Ahmet SARP Çarş. Mart 03, 2010 10:29 am

aipek demiş ki:özel mesaj yollamak için karşılıklı takip gerekiyor diye bilirdim ben. ama emin olmaya da bilirim.

Evet ama ünlülerin 10.000 tane takip edeni, 20 tane takip ettiği var. O 20 kişinin arasına nasıl gireceğiz? Smile
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından aipek Çarş. Mart 03, 2010 10:39 am

Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_tongue işte tek şansımız reply yoluyla 140 karakterde derdimizi anlatmak ve onun da anasayfadaki @memetalialabora'ya tıklayarak takip ettikleri dışındakilerin de ona tweet atabildiğini bilmesini ve burayı sık sık takip etmesini dilemek kalır. Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_smile
eğer bu az ihtimali de değerlendirmeye kalkışacak olursak "MAD Reklam Ödülleri" diye bir hesap açıp oradan ulaşmak en mantıklısı.
gerçi benim twitter'daki nickim isimsizdeolur acaba dikkatini çeker mi? Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_tongue
aipek
aipek
MADart
MADart

Character sheet

Mesaj tarafından hande Çarş. Mart 03, 2010 12:36 pm

10.000 tane takipçisi varsa artık takipçilerini kontrol ediyo mudur ondan bile şüpheliyim ben Smile twitter biraz zor bi ihtimal geldi ama yine de şansı denemek lazım
hande
hande
MADtalk
MADtalk

Bölüm/Sınıf : Mütercim Tercümanlık / 2

Mesaj tarafından Aybars Furkan Çarş. Mart 03, 2010 4:10 pm

memet ali alabora'ya garajistanbul'dan da ulaşmaya da çalışabilirsiniz, zor bir ihtimal ama, denemeye değer
Aybars Furkan
Aybars Furkan
MADart
MADart

Bölüm/Sınıf : İşletme/III

Character sheet

Mesaj tarafından ecee Çarş. Mart 03, 2010 8:36 pm

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum fakat akrabamızdan henüz bir cevap gelmedi Sad Gelir gelmez bilgilendireceğim eğerbaşka olanaklarımız varsa onlarıda değerlendirelim derim
ecee
ecee
MADawards
MADawards

Mesaj tarafından Masum Aydın Perş. Mart 04, 2010 10:58 am

arkadaşlar Mehmet Ali Alabora ödül törenimize geliyor Smile Smile Smile wuuhhuuuuu modundayım.. tabi ki ECE'nin katkılarını göz ardı edecek değiliz. ece kulübe gelir gelmez bizleri ihya etti Smile kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır Smile Smile
süpersin eceeee Wink
Masum Aydın
Masum Aydın
Başkan
Başkan

Bölüm/Sınıf : Management 2

Character sheet

Mesaj tarafından Nilüfer Perş. Mart 04, 2010 11:17 am

wuhuuuuu tepkini paylaşıyorum masum Very Happy ece'ye teşekkür eder, başarılarının ve katkılarının devamını dileriz Razz

tören sonunda söyleşiyi de patlatırız o zaman
Nilüfer
Nilüfer
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından Ahmet SARP Perş. Mart 04, 2010 12:04 pm

Ece seni gerçekten tebrik ederim muhteşem bir katkı sağlamış oldun daha MAD'e geldiğin hafta Smile Gerçekten çok teşekkürler!

Bu arada ünlümüze yaptırılacak ödül/plaket vb. için konuşuyorum; ben ve Google, ismini "Mehmet" değil de "Memet" Ali Alabora olarak biliyoruz. Bu bir araştırılmalı, yanlış yapılmamalı derim Smile
Ahmet SARP
Ahmet SARP
MADawards
MADawards

Character sheet

Mesaj tarafından aipek Perş. Mart 04, 2010 2:01 pm

Ahmet SARP demiş ki:
Bu arada ünlümüze yaptırılacak ödül/plaket vb. için konuşuyorum; ben ve Google, ismini "Mehmet" değil de "Memet" Ali Alabora olarak biliyoruz. Bu bir araştırılmalı, yanlış yapılmamalı derim Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_smile

wikipediayı, çeşitli sözlükleri geçtim twitter'daki hesabında da böyle yazdığına göre bir sorun yok. Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_wink
ekşi sözlükte biri açıklamış niye mehmet diye yazılmadığını.

"memet diye yazar, cunku babasi (bkz: mustafa alabora) nazim hikmet'den ozenerek ( etkilenerek ? ) oglunun ismini onun gibi memet koymu$tur."
aipek
aipek
MADart
MADart

Character sheet

Mesaj tarafından ecee Perş. Mart 04, 2010 2:34 pm

Arkadaşlar teşekkür ederim. Törene Katılabilecek Ünlüler Hakkında Icon_cheers
Kendisiyle bizzat telefonda görüştüm okulumuza geleceğini söyledi Masum benden erken davranmış Smile
Tanıdığımızın söylediği kadarıyla "Memet" şeklinde yazılıyor.
Plakete bu şekilde yazmalıyız bence.
ecee
ecee
MADawards
MADawards

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics